100% Arany!
A Diákolimpia megyei döntőjében a Zöldliget Baptista Iskola alsós csapata 20 játszmából, 20 ponttal, hibátlan teljesítményt nyújtva jutott az országos döntőbe. A móri Zimmerman Általános Iskolában rendezett versenyen hat csapat nevezett az alsósok versenyére. A Baptista Iskola versenyzői kiemelkedtek a mezőnyből és magabiztosan végeztek az élen, harmadik alkalommal is ők képviselhetik Fejér-megyét Szombathelyen, az országos bajnokságon. A csapat tagjai: Bodrogi Bendegúz, Kerekes László, Dubis Szabolcs, Kerekes János és Fekete Zsombor. Gratulálunk!
Molnár Béla








