Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények

Az éves munkaterv alapján a tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai:

 

Idő: Feladat: Felelős:
Augusztus
21-23. Belső tréning – felsős munkaközösség Sajkás Balázsné
22 Idegen nyelvi munkaközösség értekezlete Tóthné Benkő Mónika, Stillné Szabó Zoé
22. Alsós munkaközösség értekezlete Papp Sándorné
26. Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatás

igazgató

26. Alakuló értekezlet igazgató
27. Órarend elkészítése Sajkás Balázsné
27. Gimnáziumi munkaközösség értekezlete Tóthné Benkő Mónika
30.

Tanévnyitó értekezlet

igazgató

29-30. Gólyatábor Keresztesiné Czuppon Rita, Oláh-Horváth Beáta
Szeptember
1. Tanévnyitó ünnepség Soponyai-Solti Anett, Bernáth Éva, Nagy Erzsébet
2. Első tanítási nap osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek
2. Munkavédelmi, tűzvédelmi és balesetelhárítási oktatás a tanulók részére osztályfőnökök
2-27. Szülői értekezletek Igazgató, osztályfőnökök
2-27. Első osztályos tanulók DIFER, GMP vizsgálata, tanulási zavarok szűrése Józsefné Szalai Tünde,
9. Élő irodalomóra Oláh-Horváth Beáta
13. Tankönyvek pótrendelése munkaközösség-vezetők, Szilágyi Réka
20. Megyenap Sziliné Dombi Zsuzsanna
21. Babák rózsakertje Tóth Jolán, Beregnyei Renáta
23. Munkaértekezlet igazgató, helyettesek
23. Gólyaavatás Oláh-Horváth Beáta
24-28. A világ legnagyobb tanórája Szigetközi Tímea, Szilágyi Réka
26. Mihály-napi vásár (Zöld) Kutainé Somogyi Anikó, Keresztesi Orsolya
30. Mihály-napi vásár (Liget) Maslonkáné Tengely Jolán
30-tól október 4-ig Iskolafogászat (Liget) Sajkás Balázsné
Október
1-től Előkészítő foglalkozások a nyolcadik osztályosoknak Karsai Dénes, Dani Bianka, Segesdiné S. Anna, Oláhné Csatlós Erzsébet
3. Idősek világnapja Karácsonyné Kéki Andrea
5. Teker a suli Czuppon István
7. Aradi vértanúk – megemlékezés 5. évfolyam
7-11. Papír- és elektronikus hulladék gyűjtés Nagy Edit
11. „B”-sek napja Őszi vígasságok Szigetközi Tímea, Bozainé Szeip Krisztina
15-ig Statisztikai jelentés elkészítése, Sajkás Balázsné
18. Nevelési értekezlet igazgató
22. Október 23-i ünnepség Oláh-Horváth Beáta
22. Országos angol nyelvű érvelő verseny Borbélyné Somogyi Szilvia, Lakatos Samantha
24. A Reformáció napja Papp Sándorné, hitéleti munkacsoport
26. Iskolai angol nyelvű versmondó verseny Lőkös-Bognár Réka
  Logotervező verseny Oláh-Horváth Beáta
  Reading competition Scharle Anna
31-ig Nyolcadik osztályos tanulók tájékoztatása a felvételi eljárás rendjéről osztályfőnökök
28-31. Őszi szünet  
November    
4. Szünet utáni első tanítási nap  
11. Pályaorientációs nap Karsai Dénes
11. Márton nap

Szávainé Mike Tímea, Gőgös Andrea

Sziliné Dombi Zsuzsanna

12. Sulizsák Domak Attiláné
  Spelling Bee Riund 1., Grades 5-8 Lakatos Samantha
18. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, osztályfőnökök
20. Alsós vers-és prózamondó verseny Bálintné Nagy-Kaszap Ditta, Gőgös Andrea
20. English Poetry Recital competition Bencs Dóra, Borbélyné S. Sz., Scharle A., Németh Tamás
20. Science competition Nagy Erzsébet, Borz Attila
  Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója Dani Bianka, Karsai Dénes
  English Library competetition for grades 3-10. Sharle Anna
  Rejtélyek ládája földrajz szakos kollégák
25-29. Nyílt napok – 5. évfolyam igazgatóhelyettesek
28. Thanksgiving anyanyelvi lektorok
  Cipősdoboz akció Papp Sándorné
December    
2-6. Nyílt napok 1. évfolyam igazgatóhelyettesek
4. 9. évfolyamosok kirándulása Bécsbe Keresztesiné Czuppon Rita
5. Felsős versmondó verseny Nagy Edit
6. Nyolcadik osztályos tanulók jelentkeztetése a központi írásbeli vizsgát szervező intézménybe. osztályfőnökök, SajkásBalázsné
7. Mikulás kupa -projektnap Bozainé Szeip K. Nagy Edit
8. Adventi műsor a Korzón Horváthné Zolyomi Ágota
11. 10. évfolyamosok kirándulása Pozsonyba Scharle Anna
14. Istentisztelet, Advent Papp Sándorné, Kovács Dániel
14. Karácsonyi projekt-nap Burián Zsanett, Beregnyei Renáta, Bozainé Szeip K. Nagy Edit
  English Library competetition for grades 3-10. Scharle Anna
     
21-től Téli szünet  
Január    
6. Első tanítási nap  
6-18. Tanulmányi munka felmérése, osztályzatok vizsgálata

osztályfőnökök

szaktanárok

     
6-31. Szülői értekezletek osztályfőnökök
  Simonyi Zsigmond helyesírási verseny házi fordulója Dani Bianka, Karsai Dénes
18. Központi írásbeli felvételi vizsgák a középiskolákba. osztályfőnökök
22. Magyar kultúra napja 6. évfolyamok
24. Az első félév vége  
27. Félévi értekezlet igazgató, helyettesek
  Reading competition Scharle Anna, Borbélyné S. sz.
  Spelling Bee házi verseny második forduló 5-8. évfolyamos tanulóknak Lakatos Samantha
31. Félévi értesítők kiadása osztályfőnökök
Február    
3. Félévi értekezlet igazgató
6. Farsang – alsó tagozat Érsekné Papp Dóra, Horváthné Zolyomi Ágota
7. Farsang – alsó tagozat Liget Sziliné D. Zs., Arányi N.
14. Liget farsang felsősök Bozainé Szeip K., Nagy Edit, Dani B.
15. Városi farsang  
17. Fórum a leendő első osztályosok szülei számára igazgató
19. Jelentkezési lapok továbbítása a középfokú intézménybe és a Hivatalba Sajkás Balázsné
21. Zrínyi matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna, Soponyai-Solti Anett
25. Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja Karsai Dénes
26. „B-sek” napja Írország Szigetközi Tímea
  English-speaking countries contest for 5-8 „b” classes Stillné szabó Zoé
29. Jelentkezési határidő vége a két tanítási nyelvű programba  
Március    
2-6. Pénzügyi témahét Szigetközi Tímea, Szilágyi Réka
7. Iskolára hngoló a leendő elsősöknek

Tóthné Benkő Mónika

Papp Sándorné

9. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, helyettesek
14. Március 15. Iskolai és városi ünnepély Karsai Dénes
13-20 Málta I. Tóthné Benkő Mónika
20. Képességvizsgálat Józsefné Sz. T., Tóthné B. M. Sajkás Bné
20-27. Málta II. Tóthné Benkő Mónika
23-27. Digitális témahét

Soponyai-Solti Anett

Horváthné Zolyomi Ágota

  Triáda matematika verseny Segesdiné Sárközi Anna, Soponyai-Solti Anett
  Bookmark competition  
  British Council nyelvvizsgák a 4. (MOVERS Tóthné Benkő Mónika, Dusty Cagle
  Bibliaismereti verseny Papp Sándorné
  Házi történelem verseny Szigetközi Tímea, Karsai Dénes
  Zöldliget történelem verseny Szigetközi Tímea, Karsai Dénes
  National English Competition Grades 3-4 Gőgös Andrea, Keresztesi Orsolya
  Further education day (High school)  
30-tól Papír- és elektronikus huladék gyűjtés Nagy Edit
Április Papír- és elektronikus huladék gyűjtés Nagy Edit
3-ig    
6. Istentisztelet Papp Sándorné
7. Költészet napja 6. évfolyamos osztályok
8. Tavaszi nevelési értekezlet igazgató
9-17. Tavaszi szünet  
  Beiratkozás Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
  FCE exam (B2) Grade 8 Nagy Erzsébet, Scharle Anna, Németh Tamás
  Kis érettségi  
  Sport nap a középiskolások számára Viczián-Cseh Lilla
  Érvelő verseny Bernáth Éva, Dani Bianka, Karsai Dénes
20-24. Fenntarthatósági témahét Bernáth Éva, Szilágyi Réka, Bozainé Sz. K., Kissné B. Orsolya
  Spelling Bee – harmadik forduló Lakatos Samantha
27. Munkaértekezlet, fogadóóra igazgató, helyettesek
30-ig Tankönyvrendelés lezárása Szilágyi Réka, Sajkás Balázsné
Május    
1. Majális igazgató – nevelőtestület
2-től Anyák napi ünnepségek osztályfőnökök
13. Célnyelvi mérés Józsefné Szalai Tünde, angol nyelvi munkaközösség
13. „B-sek” napja – Madarak-fák napja Szilágyi Réka
15. Zöld nap (középiskola) Borz Attila
16. Virágosítás, Osztályfőnökök, Sajkás Balázsné
16. Alapítványi bál Szávainé Mike Tímea
20. Nyelvi mérés Józsefné Szalai Tünde, Sajkás Balázsné
23. Anyuka-Apuka kupa Elbert Tamás
  Cambridge First Certificate for Schools nyelvvizsga 8. évfolyamon Angol nyelvi és anyanyelvi munkaközösség
27. Országos mérés, értékelés 6. és 8. évfolyamon Józsefné Szalai Tünde, igazgató, igazgatóhelyettesek
29. Istentisztelet Papp Sándorné
  Debate competition (gimnázium) Scharle Anna, Borbélyné S. Sz.
Június    
2- Spirit week anyanyelvi lektorok
4. Nemzeti Összetartozás Napja Karsai Dénes
5. DÖK -nap Nagy Edit
10. Utolsó tanítási nap, bolondballagás  
11. Osztályozó értekezlet Czuppon István, Sajkás Balázsné, Tóthné Benkő Mónika
12. Tantestületi kirándulás Czuppon István, Elbert Tamás
11-17. Tanév lezárása, adminisztráció helyettesek
18. Tanévzáró értekezlet igazgató, helyettesek
20. Ballagás, tanévzáró ünnepély hetedikes osztályfőnökök
22-26. Tábor osztályfőnökök
22-24. Beiratkozás a gimnázium 9. évfolyamára Sajkás Balázsné

kitolto 210px

Copyright © 2014. Zöldliget Általános Iskola

Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.